Jaki jest telewizor Manta?

Produkty firmy Manta do roku 2011 były produkowane w Chinach, od tamtego roku produkcję przeniesiono do Polski. Ideą firmy było stworzenie polskich produktów odpowiednich cenowo dla polskiego konsumenta. Czy się to udało?

Telewizor Manta

Manta chciała konkurować z producentami markowego sprzętu, dlatego też w swojej ofercie ma przeróżne telewizory. Główna różnica to różnica w przekątnej tychże telewizorów. Telewizor Manta to przykład telewizorów w każdym dosłownie rozmiarze.
Na rynku dostępne są telewizory:
– 32 cale,
– 40,
– 50,
– 65 cali.
Ważne jest, że cena telewizora Manta 55 cali wynosi około 1450 złotych, gdzie telewizor markowego producenta o takiej przekątnej i podobnych parametrach będzie kosztował około dwa razy drożej. Taka sama sytuacja jest przy innych rozmiarach telewizorów. Manta to także dobra cena za dobry sprzęt.

Dobry sprzęt za małe pieniądze

Telewizor Manta to nie tylko dobra cena, ale także wiele dobrych funkcji. Flagowym telewizorem firmy jest telewizor 70 cali z systemem Android i pełną technologią HDR w bardzo niskiej cenie. Ponadto Manta produkuje już telewizory 4K. Firma się naprawdę stara, na rynku można znaleźć coraz to ciekawsze modele telewizorów Manta, bardziej rozbudowane i w nowej technologii. W telewizory tej marki warto jest inwestować ponieważ otrzymuje się sprzęt wysokiej jakości za niewielką cenę. Telewizory jak i inny sprzęt tego polskiego producenta są dobre i warte uwagi niejednego konsumenta z ograniczonym budżetem, który zamierza wejść w posiadanie odpowiedniego sprzętu.