Firma Laptonik powstała w 2015 roku z rąk trzech młodych ludzi, którzy postanowili połączyć swoje siły, umiejętności i marzenia w jedną całość. Nasze zasady, którymi kierujemy się prowadzić działalność to sumienność i zaangażowanie w codzienną pracę, jak i uczciwość w stosunku do drugiego człowieka.

Do tej ostatniej wartości przywiązujemy największą wagę. Mimo, że brzmi to banalnie i dość powszechnie, to klient jest dla Nas najważniejszy. Zadowolenie i zaufanie klienta to cechy, które Nas budują i napędzają do ciągłej pracy, dają także świadomość, że to co robimy nie idzie na marne.

Nie jesteśmy kolejną małą firmą, która za cel stawia sobie nakłanianie i wyciąganie od klienta pieniędzy za byle co. Naszą cechą jest jakość wykonywanych usług. Staramy się jak najlepiej pomóc i wykonywać pracę, aby klient płacąc Nam za wykonaną usługę wiedział, że nie wyrzuca pieniędzy w błoto.

Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i zaufaniem, tak samo jak starannie dbamy o sprzęt, oddany w Nasze ręce.
Doskonale wiemy o tym, że w tych czasach komputer jest tak naprawdę środowiskiem nie tylko zabawy ale w większości przypadków także i pracy, dlatego zawsze starannie i z pasją podchodzimy do swoich obowiązków i do sprzętu, który naprawiamy.

Jesteśmy zespołem, który podchodzi do swojej pracy rzetelnie i uczciwie, a przede wszystkim traktujemy usterki poważnie i niczego ani nikogo nie lekceważymy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy na wszystkim się zna i po to właśnie jesteśmy My, żeby pomóc.

Staramy się tworzyć dobre relacje z klientem już od samego początku w taki sposób, żeby klient, który nawiązuje z nami współprace nie bał się oddać w Nasze ręce swojego dobrobytu, mobilnego serca obowiązków, jak i również zabawy. Z pewnością w wielu przypadkach komputer spełnia właśnie taką rolę.

Jesteśmy przykładem na to, że hobby może stać się sposobem na życie. Ciągłe nabywanie umiejętności technicznych jak i doświadczenie w relacjach z klientami dają Nam poczucie pewności w wykonywanej pracy.

Każdą przypadłość rozpatrujemy indywidualnie. Każda kolejna wykonana usługa jest dla nas kolejnym doświadczeniem. Jesteśmy ludźmi, nie wiemy wszystkiego i Nam także mogą zdarzyć się błędy. Jednak z dnia na dzień staramy się ulepszać jakość naszych usług, tworzyć markę, która będzie kojarzona z innowacją i rzetelnością. Nie poprzestajemy tylko na pochwałach i chcemy rozwijać się jak najdłużej i wprowadzać coraz więcej rzeczy do naszej oferty, a naszym motorem napędowym są zadowoleni klienci.

Dążymy do tego, aby klient współpracując z Nami po raz pierwszy miał świadomość, że trafił w dobre miejsce i klient, który współpracuje z Nami dłużej wiedział, że ma idealne wsparcie i nie żałuje wydanych u Nas pieniędzy.

Posiadamy młody, mały zespół ale ambitny i z dużymi aspiracjami i umiejętnościami. Każdy z nas ma chęć do pracy i dalszego rozwoju, a komputery i nowoczesne technologie to nasza pasja. Wiedzę, którą już posiadamy staramy się ciągle powiększać, a świadomość, że robimy to co lubimy, tylko nam to ułatwia.