Zupgraduj swojego smartfona do iPhone’a XR i ciesz się tymi aplikacjami

iPhone XR ma przełomowy system kamer z kontrolą głębokości, całkowicie nowy wyświetlacz Liquid Retina, szybszy Face ID i najmocniejszy procesor dostępny w każdym smartfonie. Te osiem aplikacji doskonale prezentuje te cechy. Pobierz je, aby sprawdzić, jak potężny jest Twój nowy gadżet.

Z chipem A12 Bionic wszystko zrobisz szybciej.

Dzięki Neural Engine nowej generacji, A12 Bionic jest jak turbosprężarka w Twoim iPhonie. Chip wykorzystuje uczenie maszynowe w czasie rzeczywistym, aby zmienić sposób interakcji z obrazami, grami, rzeczywistością rozszerzoną i innymi mediami.

Aplikacja Homecourt Basketball wykorzystuje ulepszoną kamerę, sztuczną inteligencję i Core ML (uczenie maszynowe) iPhone’a XR, aby śledzić treningi koszykówki i działać jako wirtualny trener — bez zbyt krótkich spodenek gimnastycznych.

Aplikacja Clips pomaga w tworzeniu filmów wykorzystujących system Neural Engine i TrueDepth. Umieść się w laboratorium potwora, pośród zwierząt w dżungli lub wysoko nad niebem dzięki scenom selfie.

Witamy w nowej erze fotografii.

iphone xr black czarny plecy
iphone xr dostępny jest w ofercie sklepu internetowego ISpot

Tryb portretowy nigdy nie wyglądał lepiej dzięki ulepszonej technologii aparatu w iPhonie XR. Czujniki, procesory i algorytmy iPhone’a XR współpracują ze sobą, otwierając nowe kreatywne możliwości i pomagając w robieniu niesamowitych zdjęć.

Używając pojedynczego, tylnego aparatu iPhone’a XR, aplikacja Halide może robić zdjęcia w bardzo szczegółowym formacie RAW i generować profesjonalnie wyglądające zdjęcia głębi ostrości.

Aplikacja TinType wykorzystuje przedni aparat TrueDepth do generowania zdjęć, które są praktycznie porównywalne z tymi zrobionymi sto lat temu — z wyjątkiem tego, że teraz znacznie mniej prawdopodobne jest, że staniesz przed koniem i powozem.

Chroń swoje dane osobowe dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom Face ID.

Gdy Twoja twarz jest Twoim hasłem, bezpieczeństwo jest proste. Jednym spojrzeniem możesz odblokować iPhone’a, zalogować się do aplikacji i zapłacić za transakcje. Face ID to najbezpieczniejsza metoda identyfikacji twarzy, jaką kiedykolwiek stosowano na smartfonie, a teraz jest znacznie szybsza w przypadku iPhone’a XR.

Aplikacja Dashlane przechowuje wszystkie hasła do konta w jednym miejscu, umożliwia łatwe generowanie nowych i bezpieczniejszych haseł oraz współpracuje z funkcją autouzupełniania haseł bezpośrednio z klawiatury iOS.

Aplikacja Mint łączy wszystkie Twoje konta bankowe na jednym ekranie (plus pomaga tworzyć budżety i sprawdzać zdolność kredytową).

AR może ożywić Twój świat.

Zaawansowany czujnik aparatu, żyroskop, ISP, Neutral Engine i szybkie wykrywanie płaszczyzn w iPhone XR współpracują ze sobą, aby zapewnić najlepszą platformę rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki szybszemu rozpoznawaniu płaskich powierzchni możesz natychmiast zanurzyć się w wciągające wrażenia AR.

Aplikacja Sky Guide pozwala oglądać gwiazdy w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca, niezależnie od pogody. Oprogramowanie wykorzystuje dane lokalizacyjne urządzenia do nakładania ciał niebieskich na pobliskie otoczenie.

Aplikacja Wonderscope zmienia każdą przestrzeń w interaktywną rzeczywistość rozszerzoną, z zabawnymi historiami rozwijającymi się wokół Ciebie. Nigdy wcześniej Twoja kuchnia nie była tak ekscytująca.