Tablet ipad air 256gb – informacje w pigułce

Wysokojakościowy ipad air 256gb to bez wątpienia szybki i porządny sprzęt, który może służyć do użytku prywatnego. Na jego wyposażeniu znajduje się 8-rdzeniowy procesor, który gwarantuje komfortową i funkcjonalną pracę. Z pomocą tego sprzętu można przeglądać witryny internetowe, oglądać najróżniejsze filmy czy też słuchać muzyki. Co ważne, tego typu sprzęt może ułatwiać także prowadzenie wideokonferencji, co może sprawdzić się w użytku biznesowym.

Profesjonalny ipad air marki Apple – czym się charakteryzuje?

Na wyposażeniu tego sprzętu znajduje się aparat 12 Mpx, który pomaga w wykonywaniu profesjonalnych zdjęć. Znajduje się tu także opcja samowyzwalacza. Dużą zaletą tego typu sprzęt jest również jego nowoczesny, elegancki design. Nagrywanie filmów umożliwia tryb 4K Ultra HD, który gwarantuje wysoką rozdzielczość. Na wyposażeniu znajduje się także port USB-C, który dodaje temu urządzeniu funkcjonalności i walorów użytkowych. Dodatkowo, ten poręczny tablet posiada akumulator o dużej pojemności, dzięki któremu urządzenie może pracować nawet 10 godzin. Jest to bardzo duża zaleta, gdyż dzięki temu, sprzęt można bez problemu zabrać ze sobą w podróż, do pociągu, do pracy. Wyżej wymieniony sprzęt posiada 10,9 cala, jest on bardzo kompaktowy, poręczny i łatwo go można spakować do walizki. Warto również dodać, że na pokładzie urządzenia znajduje się Multi-touch 10 punktowy, który bardzo często pojawia się w nowoczesnych sprzętach.ipad air 256gb

Tablet z powłoką odporną na odciski

Tablet Ipad air 256gb posiada powłokę odporną na odciski palców, dzięki czemu łatwo można ją utrzymać w czystości. Dodatkowo, na jego pokładzie znajduje się wyświetlacz Retina, który zapewnia wysoką jakość. Kolejną zaletą jest pełna laminacja wyświetlacza oraz powłoka antyodblaskowa, dzięki czemu można z urządzenia korzystać w każdym miejscu nie tylko w domu i pracy, ale również na świeżym powietrzu. Miłośnicy nowoczesnych sprzętów z całą pewnością mogą docenić tego typu sprzęt, który oferuje szeroką gamę kolorów. Warto również dodać, że urządzenie posiada technologię True Tone, która dostosowuje poziom jasności oraz temperaturę kolorów do danego miejsca oraz do światła otoczenia. Jest to bardzo wygodne, że to wyżej wymienione urządzenie automatycznie dostosowuje się do sytuacji.

Czujnik odcisków palców dla bezpiecznego i komfortowego logowania

Wyżej wymieniony sprzęt posiada Bluetooth 5.0 oraz umożliwia łączność internetową poprzez WiFi. Czym jeszcze wyróżnia się ten wyżej wymieniony sprzęt? Posiada on barometr, który pomaga w określeniu ciśnienia atmosferycznego. Ponadto znajduje się tam czujnik odcisków palca, który ułatwia logowanie się na urządzeniu. Warto również dodać, że znajduje się tam czujnik oświetlenia, przyspieszeniomierz. Na pokładzie sprzętu znajduje się także żyroskop, który umożliwia dokonanie pomiaru przestrzennego. Wyżej wymieniony sprzęt jest wygodny w codziennym użytkowaniu, jednym przyciskiem można go zablokować lub wyłączyć w razie potrzeby. Dużą jego zaletą jest także estetyczny design, elegancki wygląd.